Ako sa objednať ?

Aby bolo možné zhodnotiť ešte pred konzultáciou, či na daný problém je konzultácia aromaterapie vhodná, tak sa objednáva prostredníctvom e-mailu cez rezervačný formulár.


Tento formulár vypíšete a v skratke napíšete, kvôli čomu by ste chceli konzultovať (napr.: podpora v úľave pred nespavosťou alebo na podporu proti bolestiam chrbta). Vo formulári vypíšete kedy vás môžem kontaktovat telefonicky, aby som vám povedala, či v danom probléme má konzultácia význam a na dohodnutie termínu. Tento telefonát je pre vás bezplatný a slúži na to, aby ste sa vyhli prípadnej zbytočnej konzultácií, kedy sa dostavíte a vaša požiadavka presahuje možnosti aromaterapie a treba napríklad navštíviť lekára.


Je možné tiež využiť konzultáciu ako napríklad na spôsob objasnenia niektorých princípov využívania konkrétnych esenciálnych olejov, ktoré máte už doma zakúpené alebo, ktoré už využívate a chceli by ste si overiť ich kontraindikácie a možnosti aplikácie. V tomto prípade rozsah konzultácie (štandartná konzultácia) je 30, 45 alebo 60 minút podľa žiadaného rozsahu a otázok, no v žiadnom prípade nenahrádza vzdelávací kurz a jedná sa o zodpovedanie konkrétnych otázok v rámci užívania esenciálnych olejov.


Ako zrušiť termín ?

Prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky najneskôr 24 hodín pred konzultáciou.

Prvá konzultácia

60 minút       35 euro

Kontrolná konzultácia

15 minút         10 euro

Štandardná konzultácia

30 minút           15 euro
45 minút           20 euro
60 minút           30 euro

Darčeková poukážka

Možnosť darčekovej poukážky na požadovaný typ konzultácie.